Game of death, de Sebastien Landry i Laurence Morais-Lagace

 Game of Death
(2017) on IMDb

Títol original: Game of Death
Any: 2017
Duració: 73 min.
Pais: Canadà
Director: Sebastien Landry Sebastien Landry web @yo_seb_lc @YO_Seb_LC sebastienlcoquelin seb@seblc.com Sebastien Landry IMDB, Laurence Morais-Lagace Laurence Morais-Lagace web @Baz33 @baz33 Laurence Morais-Lagace IMDB
Guió: Sebastien Landry, Laurence Morais-Lagace, Philip Kalin-Hajdu philip.kalinhajdu Philip Kalin-Hajdu IMDB, Edouard H. Bond @edhardcore edouard.h.bond edouardbond@gmail.com Edouard H. Bond wikipedia Edouard H. Bond IMDB
Fotografia: Simon-Pierre Gingras Simon-Pierre Gingras web @spgspgspg @spgspgspg simonpierregingras Simon-Pierre Gingras IMDB
Música: Julien Mineau Julien Mineau IMDB
Montatge: Olivier Guillemette Olivier Guillemette web OG@SuperEditor.cool Olivier Guillemette IMDB
Vestuari: Kelly-Anne Bonieux Kelly-Anne Bonieux IMDB
Maquillatge: Lucie Besson Lucie Besson IMDB, Maude Pascale @m_stormborn maude.pascale@gmail.com Maude Pascale IMDB
Efectes Especials: Jessica Renaud Jessica Renaud IMDB, Jean-Mathieu Bérubé Jean-Mathieu Bérubé IMDB, Matisse Contant Matisse Contant IMDB, Rémy Couture Rémy Couture web @RemyFX @remyfx RemyFX remyfx@hotmail.com, Carlo Harrietha @carloharrietha @carloharrietha carlo.harrietha Carlo Harrietha IMDB
Efectes Visuals: Alchemy 24 Alchemy 24 web Alchemy-24 info@alchemy24.com Alchemy 24 IMDB
Diseny de producció: Susan C. MacQuarrie Susan C. MacQuarrie IMDB
Productora: Black Pills Black Pills IMDB/ Les Productions La Guérilla Les Productions La Guérilla web LaGuerilla Les Productions La Guérilla IMDB / Rockzeline Rockzeline web @rockzeline rockzeline contact@rockzeline.com Rockzeline IMDB
Intèrprets: Sam Earle @smearle_rh @smearle_rh, Victoria Diamond, Emelia Hellman @oatmeliah @oatmeliah emelia.hellman, Catherine Saindon catherine.saindon, Erniel Baez Duenas erniel.b.duenas, Nick Serino @serinonick @serino199, Thomas Vallieres vallieres.thomas, Jane Hackett, Steve Godin, Neve Leblanc, Natalie Darbyson @nataliedarbyson, Alex Stines, Ruth Chiang Ruth-Chiang, Leslie Baker, Bill Corday

Sinopsi per cortesia de TerrorWeekend: Un grup d’amics estan passant el dia junts, la beguda i el bon rotllo estàn presents. És llavors quan descobreixen un vell i empolsinat joc de taula. Quan decideixen que és el moment de provar-lo, descobriran que han fet la pitjor tria de les seves vides. El joc els obligarà a prendre la impossible decisió constant de matar o morir. COMENÇA EL JOC!

Game of death, de Sebastien Landry i Laurence Morais-Lagace

Films Molins 2017 |