Replace, de Norbert Keil

 Replace
(2017) on IMDb

Títol original: Replace replacemovie
Any: 2017
Duració: 101 min.
País: Alemanya, Canadà
Director: Norbert Keil Norbert Keil web mail@norbertkeil.com Norbert Keil IMDB
Guió: Norbert Keil, Richard Stanley, Scarlett Amaris Scarlett Amaris web @scarlettamaris @scarlettamaris scarlett@scarlettamaris.com Scarlett Amaris IMDB
Música: Tom Batoy tom.batoy Tom Batoy IMDB, Franco Tortora Franco Tortora IMDB
Fotografia: Tim Peter Kuhn Tim Peter Kuhn web timpeter_kuhn@hotmail.com Tim Peter Kuhn IMDB
Montatge: James T. Held James T. Held IMDB, Bernhard Kreutzer Bernhard Kreutzer IMDB
Vestuari: Desiree Andersch Desiree Andersch IMDB
Maquillaje: Laura Eichinger Laura Eichinger web @laura.eichinger mualauraeichinger Laura Eichinger IMDB, Anna Kunz @ank_makeupartist ankmakeupartist Anna Kunz IMDB
Efectes Visuals: Sunday Digital Sunday Digital web, Black Sail Pictures VFX Black Sail Pictures VFX web BlackSailPictures Black Sail Pictures VFX IMDB
Diseny de producció: Fryderyk Swierczynski Fryderyk Swierczynski IMDB
Productora: Eberhard Müller Filmproduktion Eberhard Müller Filmproduktion IMDB, Gerhard Lidl Film Gerhard Lidl Film IMDB, Sparkling Pictures Sparkling Pictures web info@sparklingpictures.com, Ultra 8 Pictures Ultra 8 Pictures web info@ultra8.ca Ultra 8 Pictures imdb
Distribució: Wild Bunch Wild Bunch web @wildbunch @wildbunchdistributionwildbunchdistribution distribution@wildbunch.eu Wild Bunch wikipedia Wild Bunch IMDB
Intèrprets: Rebecca Forsythe @rebeccaforsythe, Lucie Aron @luciearon lucie.aron.7, Barbara Crampton @barbaracrampton barbaracrampton, Sean Knopp @SeanKnopp, Adnan Maral @adnanmaral @adnan_maral adnanmaral.de, Agnes Kiyomi Decker Agnes Decker web, J. David Hinze, Teresa Gluck, Daniel Holzberg, Matthias Beier, Laura Cuenca Serrano, Felix von Poser @felixposer felixvonposer, Lea Urban, Genevieve Boehmer @simigenevieve genevieve.boehmer88, Julia Mauracher, Maria Magdalena Rabl Maria Magdalena Rabl web, Kate Fenton

Sinopsi per cortesia de TerrorWeekend: La Kira es desperta confusa i no recorda el seu passat. Aviat s’adonarà que hi ha alguna cosa al seu cos que no funciona, la seva pell comença a envellir ràpidament. Sense saber bé el què està passant començarà a indagar qui és i què li està passant. Acaba descobrint una terrible veritat i la encara pitjor solució al seu problema cutani. Substituir la seva pell morta per la d’altres persones.

Replace, de Norbert Keil

Films Molins 2017 |