Downrange, de Ryuhei Kitamura

Títol original: Downrange Downrange IMDB
Any: 2017
Duració: 90 min.
País: Estats Units
Director: Ryuhei Kitamura Ryuhei Kitamura web @ryuhei_kitamura Ryuhei Kitamura wikipedia Ryuhei Kitamura IMDB
Guió: Ryûhei Kitamura, Joey O’Bryan Joey O'Bryan IMDB
Música: Aldo Shllaku Aldo Shllaku web @AldoShllaku @shllaku.aldo aldo.shllaku Aldo Shllaku IMDB
Fotografía: Matthias Schubert Matthias Schubert IMDB
Montatge: Shôhei Kitajima Shôhei Kitajima IMDB
Vestuari: Carolina Inoue @carolina_inoue Carolina Inoue IMDB
Maquillatge: Kurt Ewell @kurtewell @kurtewell kurt.ewell.5 Kurt Ewell IMDB, Jungeun Lee Jungeun Lee IMDB, Kazuyuki Okada Kazuyuki Okada IMDB
Efectes Especials: Kazuyuki Okada, Arthur Kleinpell III Arthur Kleinpell III IMDB
Efectes Visuals: Mike Vlasaty Mike Vlasaty IMDB, Matthew Gabriel Wagner Matthew Gabriel Wagner IMDB
Producció: Ryûhei Kitamura, Tarô Maki Tarô Maki IMDB, Ko Mori Ko Mori IMDB
Productora: Coproducció Estats Units-Japó; Genco / Eleven Arts Eleven Arts web @ELEVEN_ARTS elevenarts Eleven Arts IMDB / RIM Entertainment RIM Entertainment IMDB
Intèrprets: Kelly Connaire @kelly_connaire @kellyconnaire kellyconnaire, Stephanie Pearson @steph_pears @steph_pears, Rod Hernandez @rodhf7, Anthony Kirlew, Alexa Yeames @AlexaYeames AlexaYeamesOfficial, Jason Tobias Jason Tobias web @TheJasonTobias @jtobiasart jason.tobias.310, Graham Skipper Graham Skipper web @GrahamSkipper @skipstagraham graham.skipper.3, Ikumi Yoshimatsu @ikumiyoshimatsu @ikumiyoshimatsu ikumiyoshimatsuofficial, Eric Matuschek eric.matuschek, Hana Burson, Aion Boyd @AionDavyd @aionboyd, Emory Lawrence Emory Lawrence web @emory_law, Nick Burson, Chirs Powell

Sinopsi: Sis universitaris comparteixen cotxe a través del país quan rebenten un neumàtic en un paratge solitari d’una carretera secundària. En sortir del cotxe per canviar la roda, s’adonen que no ha estat un accident. El pneumàtic s’ha reventat d’un tret. Amb el cotxe inmovilitzat, el grup d’amics, assetjat i atacat sense treba per un agressor ocult, intentarà fugir desesperadament.

Downrange, de Ryuhei Kitamura

Downrange, de Ryuhei Kitamura