GastroTerror 2018

Aquesta iniciativa va sorgir espontàniament als bars, restaurants i pastisseries de Molins de Rei per a aprofitar la inèrcia del Festival al poble.

GastroTerror 2018

Descarrega’t la Guia Gastronòmica del GastroTerror 2018

Per aquesta V edició del Gastroterror tornaem a editar aquest desplegable amb cada proposta que inclou una fotografia, horari, adreça de cada establiment participant i un espai on segellar la consumició.

Apart, continuem ab el concurs fotogràfic via Twitter i Instagram on totes les fotografies etiquetades amb #gastroterror.

El període d’aquesta edició 2108 serà del 2 al 18 de novembre i es podrán identificar els establiments adherits gràcies a un distintiu amb el logo del #GastroTerror.

 
 
Els establiments del GastroTerror 2018 son:

  • Bar Beretxu @barberetxu barberetxu
  • Mig-Mig CAFETERIAMIGMIG
  • La Volta @lavolta_restaurant Restaurantlavolta
  • Pummarò Pummaro @pummaromolins pummaro.es
  • Caravan Made
  • Bar Local Musical @barlocal89 @barmusicallocal barmusicallocal
  • Cal Mingo @esmorzardeforquilla Cal-Mingo-Bar
  • Carnisseria David @carnsdavid carnsDAVID
  • El Tast web El tast @eltastmolins @eltastmolins eltastmolins
  • Can Pizza @CANPIZZAOFICIAL canpizzamolins
  • Bar La Fede @la_fede_restaurant cofferestaurant
  • Bar Diana @bardianamolins bardianamolins
  • Bar Carambola @caravana_carambola caravanacarambola
  • El Pati @elpatimolins
  • La Barrina @labarrina @casal_la_barrina labarrina.molins
  • Forn i Pastisseria Arenas Molins web Pastisseria Arenas @arenasmolins @arenasmolins arenasmolins
  • Nyam Nyam @nyamnyambar NyamNyamFree
  • Cèltic @celticmolinsderei celticmolinsderei
  • Baccus Empiric web baccusmolins @baccusmolins
  • El Foment
  • Setembre web Setembre @setembremolins @setembremolins setembremolins
  • Taperia Lemos @taperialemos
  • Roca Pastissers web Pastisseria Roca Roca-Pastissers
  • El Ñoqui El Ñoqui
  • Ramirito
  • Boca Orella @bocaorella El Ñoqui
  • Miguelón @miguel_on_molins
  • La Peni @barlapeni la-peni
  • Pastisseria Cardona web Pastisseria Cardona @pastisseria_cardona pastisseriacardona
  • Pork’s House Pork's House
  • La llauna @lallaunamolins La-llauna

 
Gastroterror 2018 mapa
 


 
 
Pots consultar aquí els establiments adherits al Gastroterror 2017.
 
 
L’edició passada vam tenir un total de 5.000 espectadors repartits en els deu dies de Festival i per nosaltres és molt important que pels carrers es respiri també aquest ambient cinèfil. En aquest sentit comptem amb el suport i la col·laboració de la Regidoría de Turisme de l’Ajuntament de Molins de Rei, la Unió de Botiguers de Molins de Rei, el Mercat Municipal i Turisme Baix Llobregat.
GastroTerror 2017