Edició 2022

VIsita l’apartat històric del festival
per conèixer l’equip d’anteriors edicions

ORGANITZACIÓ

Agustí Lloberas

Programació de curts
Traduccions i intèrprete
Aula de Terror

Anna Aguilera

Traduccions

Antonio Rosa

Programació de llargs

Ariadna Castells

Community manager
Social media

Bernat Segura Arús

Producció i Logística
Patrocinis

Cristian Planas

Programació web, plataforma i app

David Izquierdo Valera

President honorífic
de l’associació
Selecció musical

Eric Martínez

Regidoria Foment
Programació Foment

Giulia Armanini

Coordinació Foment
Regidoria Foment

Glòria Massana

Sotsdirectora
Coordinadora comunicació
Publicacions
Concurs de Microrrelats
TerrorKids
Aula de Terror

Jaume Claver

Coordinació Festival
Programació de curts
Patrocinis
TAC
Aula de Terror

Javier Rueda

Director
Coordinador Molins Industry
Programació Foment
Publicacions
#20segonsTerrorMolins
Producció IT

Joan Jarque

Direcció d’art
Disseny gràfic
Edició de vídeo
Videomappings

Jolanta Norbutaite

Diseny web, plataforma i app

Jordi Beumala

Producció i Logística
Patrocinis

Jordi Margalef

Producció i Logística
Regiduría La Peni

Manel Calpe

Programació de curts
TerrorKids
Concurs de Microrrelats

Miquel Pastor

Tresorer associació
Programació de llargs
Financiació
Ticketing

Omar Parra

Programació de llargs
Noviembre Fantasma
Programació Foment

Ramón Rey

Producció i Logística
(materials de projecció)

Roger Sàbat Galceran

President associació
TAC


Ronny Ramirez

“King of the Party”

Sergi Garcia

Producción i Logística
Regiduría La Peni
Merchandising

Sergi Sanmartí

Programació de curts
Molins Horror Games

Silvia García Palacios

Coordinació Festival
Programació de curts
Coordina Gènere al Gènere
Programació Foment
Aula de Terror
Jornades Professionals

Tariq Porter

Cap de premsa

Victor Torres

Secretari associació
Programació de llargs
Coordinador convidats
Coordinació Foment
Producció i Logística
Informàtica
Terrorkids

COL·LABORADORS I PROVEÏDORS

Carla Vizuete

Acreditacions

Daniel Noblom

Performances

Iban Granero del Río

Vídeo
(produccions Aved)

Iñigo Montoya

Comunicació

Joan Gosa

Fotògraf oficial
Pòster oficial

Josep Sagristà

Catàleg
Programa de mà

Júlia Agut

Comunicació

Miguel Ángel Moreno

Programador wordpress

Noucinemart

Projecció (subtítols)

Pere Vila

Projecció (imatge)

Pattie Clapés

Gènere al Gènere

Sergi Batlle

TerrorKids

Sonitrons

Projecció (so)

Sonia Antorveza

Programació Foment

Virginia Cánovas Girona

TerrorKids

Asociació

Roger Sàbat Galceran

President associació

David Izquierdo Valera

President honorífic associació

Victor Torres

Secretari asociació

Miquel Pastor

Tresorer associació

Direcció

Javier Rueda

Director

Glòria Massana

Sotsdirectora

Programació de llargmetratges

Miquel Pastor

Victor Torres

Omar Parra

Antonio Rosa

Programació de curtmetratges

Jaume Claver

Silvia García Palacios

Agustí Lloberas

Manel Calpe

Sergi Sanmartí

Microrrelats

Glòria Massana

Coordinadora

Manel Calpe

Comunicació

Glòria Massana

Coordinadora

Joan Jarque

Direcció d’art
Disseny gràfic
Audiovisuals

Agustí Lloberas

Traduccions

Tariq Porter

Cap de premsa

Joan Gosa

Foto fixa

Josep Sagristà

Catàleg
Programa de mà

Manel Calpe

Televisions

Anna Aguilera

Traduccions

Cristian Planas

Programació Web
(intranet, agenda, catàleg, terrormolinsTV, terrorkidsTV)

Jolanta Norbutaite

Disseny web
(intranet, agenda, catàleg, terrormolinsTV, terrorkidsTV)

Activitats formatives i educatives (Aula de Terror)

Glòria Massana

Coordinadora

Agustí Lloberas

Jaume Claver

Silvia García Palacios

Activitats infantils i familiars (TerrorKids)

Glòria Massana

Coordinadora

Sergi Batlle

Programació

Manel Calpe

Spot

Victor Torres

Virginia Cánovas Girona

Convidats i jurats

Victor Torres

Coordinador

Agustí Lloberas

Intèrpret

Miquel Pastor

Intèrpret

Ronny Ramirez

“King of the Party”

Financiació i patrocinis

Miquel Pastor

Subvencions

Sponsors

Jaume Claver

Sponsors

Sergi Sanmartí

Patrocinis

Bernat Segura Arús

Patrocinis

Jordi Beumala

Promocions

Màrqueting

Miquel Pastor

Ticketing

Sergi Garcia

Merchandising

Producció i logística

Jordi Margalef

Coordinador
Regiduría

Sergi García

Coordinador
Regiduría

Bernat Segura Arús

Producció

Victor Torres

Copies de projecció
IT

Javier Rueda

Plataformes web

Pere Vila

Projecció (imatge)

Sonitrons

Projecció (so)

Noucinemart

Projecció (subtítols)

Joan Jarque

Videomappings

David Izquierdo Valera

Llista musical

Carla Vizuete

Acreditacions

Foment

Victor Torres

Coordinació

Giulia Armanini

Coordinació (assist.)
Regiduría

Eric Martínez

Regidoria
Producció i logística

Silvia García Palacios

Producció i logística

Javier Rueda

Retrospectives

Omar Parra

True Survivor

Sonia Antorveza

True Survivor

Molins Horror Games

Sergi Sanmartí

Coordinador

#20segonsTerrorMolins

Javier Rueda

Coordinador

Sinergies i intercooperació

Roger Sàbat Galceran

TAC

Jaume Claver

TAC

Omar Parra

Noviembre Fantasma

Performances

Silvia Garcia Palacios

Coordinadora

Daniel Noblom

Director

Sergi Sanmartí

Molins Industry / Jornades Professionals

Javier Rueda

Coordinador Indústria
i Jornades Professionals

Silvia García Palacios

Producció Jornades Pro

Roger Sàbat Galceran

Producció Jornades Pro

Jaume Claver

Producció Jornades Pro

Publicacions

Glòria Massana

Coordinadora catàleg

Javier Rueda Solves

Coordinador Publicació Oficial
Textos oficials edició

Agustí Lloberas

Traduccions

Silvia García Palacios

Traduccions