EDICIÓ 2021

VIsita l’apartat històric del festival
per conèixer l’equip d’anteriors edicions

ORGANITZACIÓ

Agustí Lloberas

Programació de curts
Traduccions i intèrprete
Aula de Terror

Antonio Rosa

Programació de llargs
Comunicació i xarxes

Bernat Segura Arús

Producció i Logística
Expo 40 edicions
Patrocinis
TerrorKids

Carla Jarque

Coordinadora de voluntaris
Comunicació i xarxes
TerrorKids

Cristian Planas

Programació Web
(intranet, agenda, catàleg, terrormolinsTV, terrorkidsTV)

David Izquierdo Valera

President honorífic
de l’associació
Expo 40 edicions
Selecció musical

Glòria Massana

Sotsdirectora
Coordinadora comunicació
Publicacions
Concurs de Microrrelats
TerrorKids
Aula de Terror

Jaume Claver

Programació de curts
Patrocinis
TAC
Aula de Terror

Javier Rueda

Codirector
Jornades Professionals
Retrospectives/Homenatge
Programació Foment
Publicacions
#20segonsTerrorMolins
Producció IT

Joan Jarque

Cap de comunicació
Linia editorial gràfica
Disseny gràfic
Edició de vídeo
Videomappings

Jolanta Norbutaite

Disseny web
(intranet, agenda, catàleg, terrormolinsTV, terrorkidsTV)

Jordi Beumala

Producció i Logística
Patrocinis

Jordi Margalef

Producció i Logística
Regiduría La Peni

Manel Calpe

Programació de curts
TerrorKids
Concurs de Microrrelats

Miquel Pastor

Tresorer associació
Programació de llargs
Financiació
Ticketing

Omar Parra

Codirector
Programació i MC Foment
Programació de llargs
Retrospectives/Homenatge
Noviembre Fantasma

Pattie Clapés-Saga

Relacions Públiques

Roger Sàbat Galceran

President associació
Programació de curts
Jornades Professionals
MC La Peni
Performances
TAC


Ronny Ramirez

“King of the Party”

Sergi Garcia

Producción i Logística
Regiduría La Peni
Merchandising

Sergi Sanmartí

Programació de curts
Molins Horror Games
Comunicació xarxes

Silvia García Palacios

Programació de curts
Programació Foment
Subtitulació
Expo 40 edicions
Jornades Professionals

Sonia Antorveza

Programació Foment

Tariq Porter

Cap de premsa

Victor Torres

Secretari associació
Programació de llargs
Coordinador convidats
Coordinador Jurats
Informàtica
Producció i Logística

COL·LABORADORS I PROVEÏDORS

Carla Vizuete

Acreditacions

Daniel Noblom

Performances

Eric Martínez

Programació Foment

Iban Granero del Río

Vídeo
(produccions Aved)

Iñigo Montoya

Comunicació

Joan Gosa

Fotògraf oficial
Pòster oficial

Júlia Agut

Comunicació

Miguel Ángel Moreno

Programador wordpress

Miquel Bergés

SEO

Noucinemart

Projecció (subtítols)

Pere Vila

Projecció (imatge)

Josep Sagristà

Catàleg
Programa de mà

Sergi Batlle

TerrorKids

Sonitrons

Projecció (so)

Asociació

Roger Sàbat Galceran

President associació

David Izquierdo Valera

President honorífic associació

Victor Torres

Secretari asociació

Miquel Pastor

Tresorer associació

Direcció

Javier Rueda

Codirector

Omar Parra

Codirector

Glòria Massana

Sotsdirectora

Programació de llargmetratges

Miquel Pastor

Victor Torres

Omar Parra

Antonio Rosa

Programació de curtmetratges

Jaume Claver

Silvia García Palacios

Agustí Lloberas

Manel Calpe

Sergi Sanmartí

Roger Sàbat Galceran

Microrrelats

Glòria Massana

Coordinadora

Manel Calpe

TerrorKids

Glòria Massana

Coordinadora

Sergi Batlle

Programació

Manel Calpe

Spot

Carla Jarque

Bernat Segura Arús

Comunicació

Glòria Massana

Coordinadora

Joan Jarque

Direcció d’art
Disseny gràfic
Audiovisuals

Antonio Rosa

Coordinador de xarxes

Agustí Lloberas

Traduccions

Tariq Porter

Cap de premsa

Carla Jarke

Instagram i visuals

Joan Gosa

Foto fixa

Josep Sagristà

Catàleg
Programa de mà

Manel Calpe

Televisions

Iban Granero del Río

Video

Júlia Agut

Facebook

Miquel Bergés

SEO

Sergi Sanmartí

Comunicació xarxes

Cristian Planas

Programació Web
(intranet, agenda, catàleg, terrormolinsTV, terrorkidsTV)

Jolanta Norbutaite

Disseny web
(intranet, agenda, catàleg, terrormolinsTV, terrorkidsTV)

Miguel Ángel Moreno

Programador wordpress

Activitats formatives i educatives (Aula de Terror)

Glòria Massana

Coordinadora

Agustí Lloberas

Jaume Claver

Silvia García Palacios

Exposició 40 edicions

Bernat Segura Arús

Roger Sàbat Galceran

Joan Jarque

Jaume Claver

David Izquierdo Valera

Jordi Beumala

Silvia García Palacios

Convidats i jurats

Victor Torres

Coordinador

Agustí Lloberas

Intèrpret

Miquel Pastor

Intèrpret

Pattie Clapés-Saga

RRPP

Ronny Ramirez

“King of the Party”

Financiació i patrocinis

Miquel Pastor

Subvencions

Roger Sàbat Galceran

Sponsors

Jaume Claver

Sponsors

Sergi Sanmartí

Patrocinis

Bernat Segura Arús

Patrocinis

Jordi Beumala

Promocions

Màrqueting

Miquel Pastor

Ticketing

Sergi Garcia

Merchandising

Producció i logística

Jordi Margalef

Coordinador
Regiduría

Sergi García

Coordinador
Regiduría

Bernat Segura Arús

Producció

Victor Torres

Copies de projecció
IT

Javier Rueda

Plataformes web

Pere Vila

Projecció (imatge)

Sonitrons

Projecció (so)

Noucinemart

Projecció (subtítols)

Joan Jarque

Videomappings

David Izquierdo Valera

Llista musical

Carla Vizuete

Acreditacions

Foment

Omar Parra

Coordinador

Sonia Antorveza

Silvia García Palacios

Eric Martínez

Javier Rueda

Molins Horror Games

Sergi Sanmartí

Coordinador

#20segonsTerrorMolins

Javier Rueda

Coordinador

Sinergies i intercooperació

Roger Sàbat Galceran

TAC

Jaume Claver

TAC

Omar Parra

Noviembre Fantasma

Performances

Roger Sàbat Galceran

Coordinador

Daniel Noblom

Director

Sergi Sanmartí

Jornades Professionals

Javier Rueda

Coordinador

Roger Sàbat Galceran

Silvia García Palacios

Publicacions

Glòria Massana

Coordinadora catàleg
Coordinadora fanzine Expo40

Javier Rueda Solves

Coordinador Fanzine leitmotiv
Textos oficials edició

Agustí Lloberas

Traduccions

Silvia García Palacios

Traduccions

Retrospectives i homenatges

Omar Parra

Javier Rueda

David Izquierdo Valera